Wypadek? Uzyskujemy odszkodowania!

Nasza kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń/odszkodowań w procesie cywilnym od podmiotów odpowiedzialnych za powstanie szkody, w tym w szczególności od zakładów ubezpieczeń.

W praktyce najczęściej reprezentujemy poszkodowanych, którym zakład ubezpieczeń zaniżył odszkodowania z tytułu uszkodzenia pojazdu. Podejmowane przez nas czynności skutkują dopłatą odszkodowania w kwocie odpowiadającej kosztowi naprawy uszkodzonego pojazdu obliczonego w oparciu o ceny oryginalnych części producenta pojazdu (serwisowe) oraz stawkę roboczogodziny wynoszącą 90zł netto. Skontaktuj się z nami i odzyskaj należne Ci pieniądze.

Twoje odszkodowanie zaniżone 4-krotnie?

Czy wiesz, że Zakłady Ubezpieczeń zaniżają odszkodowania średnio 4-krotnie? Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że wypłacona Tobie bezsporna kwota stanowi tylko nieznaczną cześć należnego Ci według prawa odszkodowania.

ODKUPIMY TWOJE ODSZKODOWANIE - GOTÓWKA OD RĘKI!

Szkody w pojeździe

Wypadek komunikacyjny wiąże się zazwyczaj nie tylko z obrażeniami czy ofiarami śmiertelnymi, ale także szkodami samego pojazdu. Dzięki współpracy z naszą kancelarią masz większe szanse na uzyskanie wysokiego odszkodowania za naprawę, zwrotu kosztów najmu pojazdu zastępczego czy wyrównanie ubytku wartości Twojego pojazdu.

Szkody Osobowe

Wypadek to bardzo często początek problemów zdrowotnych lub tragedia rodzinna. Aby usunąć albo odrobinę zmniejszyć jego następstwa możesz uzyskać odszkodowanie, odpowiednie zadośćuczynienie za krzywdy czy uszczerbek na zdrowiu, odzyskać koszty leczenia lub utracone zarobki, a także otrzymać prawo do renty lub zwrot kosztów pogrzebu.

Do tej pory odzyskaliśmy ponad 1 000 000 zł!

Naszym atutem są klarowne zasady współpracy i płatności, dzięki czemu macie Państwo pewność, że sprawa zostanie poprowadzona skutecznie. Każdorazowo badamy sprawę w zakresie wszystkich możliwych/należnych roszczeń aby wypłacone odszkodowanie miało możliwie satysfakcjonującą wysokość.

Miałeś wypadek? Szukasz pomocy w uzyskaniu odszkodowania?

Koszt naszych usług?

Specjaliści w naszej kancelarii nieodpłatnie opiniują decyzje i kosztorysy naprawy pojazdów wydawane przez Zakłady Ubezpieczeń.

Co najważniejsze koszty związane z dochodzeniem odszkodowania/roszczeń w efekcie pokrywa zakład ubezpieczeń. Oznacza to, że oferowane przez nas usługi są w zasadzie dostępne dla wszystkich. Do tej pory odzyskaliśmy na rzecz naszych Klientów ponad 1 000 000 zł.

W niektórych przypadkach Kancelaria oferuje dopłatę odszkodowania z góry.

Pojazd zastępczy - wynajem aut

Dodatkowo dla naszych Klientów Kancelaria oferuje bezpłatnie samochód zastępczy (szkody z OC sprawcy) w tym: Mercedes S 550 AMG, Skoda Octavia II i inne. Poszkodowany nie ponosi żadnych kosztów, gdyż rachunek za korzystanie z pojazdu zastępczego opłacany jest przez zakład ubezpieczeń.

W ofercie najmu pojazdów znajduje się także pojazd specjalistyczny do nauki jazdy – Renault Clio, który oferujemy również nieodpłatnie na czas likwidacji szkody z OC sprawcy.